DUK

f

KADA GALIMA TIKĖTIS PIRMOJO POVEIKIO NAUDOJANT „PROFOLAN“?

Plaukai per mėnesį vidutiniškai paauga 1,3 cm, todėl rekomenduojama vartoti „Profolan“ ne trumpiau kaip 3 mėnesius. Kai kurie vyrai pastebėjo, kad plaukai ėmė greitai augti jau per pirmąsias 6 savaites, o kiti priedą naudojantys vyrai didesnį poveikį pajuto tik po kelių mėnesių. Atlikus klinikinius tyrimus buvo nustatyta, kad veiksmingiausias poveikis buvo užtikrintas po 6 gydymo mėnesių, tačiau būtina pabrėžti, jog dar nepasibaigus 6 mėnesių tarpsniui plaukų tankis jau būna gerokai padidėjęs ir sulėtėja jų slinkimas.

f

AR „PROFOLAN“ POVEIKIS TURI ĮTAKOS KIEKVIENO TIPO PLIKIMUI?

„Profolan“, priešingai nei kiti rinkoje prieinami preparatai, pertvarko vidinius organizmo procesus ir visų pirma šalina pirminę kiekvienos rūšies nuplikimo priežastį. Naudojant priedą efektyviai ir natūraliai slopinamas plaukų slinkimas nepaisant, ar jie slenka dėl amžiaus, streso ar su genetika susijusių priežasčių.

f

KAS YRA „GROW3“ IR KOKIOS SAVYBĖS JAI BŪDINGOS?

Naujoviškas „Grow3“ rinkinys – tai dilgėlių, dirvinio asiūklo ir l-cisteino ekstraktų derinys. Visi ingredientai aktyviai prisideda slopinant dihidrotestosterono (DHT) hormoną DHT, kuris skatina plikimą, ir veiksmingai pagreitina naujų plaukų augimą. Be to, „Profolan“ sudėtyje yra vitaminų ir mineralų, kurie palankiai veikia plaukų augimą ir būklę bei taip pat išlaiko natūralią plaukų spalvą.

f

KAS YRA DIHIDROTESTOSTERONAS (DHT)?

DHT arba dihidrotestosteronas nėra pageidaujamas hormonas, nes padidėjęs jo kiekis skatina vyrų plaukų slinkimą. Dihidrotestosteronas (DHT) išblukina plaukų spalvą, plaukai kur kas lengviau sulūžta ir greičiau nuslenka. Tarptautinių tyrimų rezultatais patvirtinta, kad dihidrotestosterono (DHT) kiekio sumažinimas ir užtikrinimas, kad šis hormonas nepatektų į plaukų maišelius – veiksmingiausias metodas, kurį taikant būtų slopinamas vyrų plaukų slinkimas. „Profolan“ preparato sudėtyje esančios medžiagos veiksmingai slopina nepageidaujamą dihidrotestosterono (DHT) hormono poveikį ir taip pat skatina naujų plaukų augimą.

f

KAIP VARTOJAMOS „PROFOLAN“ TABLETĖS?

„Profolan“ maisto papildas dozuojamas labai paprastai. Valgant užtenka nuryti 2 kapsules per dieną arba gausiai užgeriant stikline vandens (ne mažiau kaip 300 ml).

f

KAM „PROFOLAN“ TABLEČIŲ VARTOTI NELEIDŽIAMA?

Preparato neleidžiama vartoti jaunesniems kaip 18 metų vyrams. Jeigu jums kyla abejonių, prieš pradedant vartoti būtina pasitarti su preparato gamintoju arba tiesiogiai kreiptis į gydytoją, visų pirma tuo atveju, jei vartojate kokius nors vaistus arba esate susirgęs kokia nors liga. „Profolan“ – tai visiškai natūralus ir sveikatai pavojaus nekeliantis preparatas, todėl šalutinis poveikis gali būti tik atsitiktinis.

f

AR „PROFILAN“ SUKELIA KOKĮ NORS ŠALUTINĮ POVEIKĮ?

„Profolan“ veiksmingumas grindžiamas visiškai natūraliais ingredientais, kurie nesukelia jokio šalutinio poveikio. Todėl gydymas organizmui nekelia jokio pavojaus. Kapsules lengva nuryti, jose nėra užpildų, konservantų, dirbtinių saldiklių ir dažiklių. Nedidelis nepageidaujamas poveikis gali atsirasti tuo atveju, jeigu tabletės būtų vartojamos tuščiu skrandžiu, o ne valgant arba jeigu jos būtų vartojamos kartu su kitais vaistais. Prieš pradedant gydymą rekomenduojama pasitarti su gydytoju, ypač tuo atveju, jeigu Jums buvo diagnozuota kokia nors liga.

f

KAS NUTINKA, JEIGU NESU PATENKINTAS REZULTATAIS?

„Profolan“ produktui gamintojas taiko 90 dienų galiojančią pinigų grąžinimo garantiją. Vadinasi, jeigu susiklosto tokia situacija, kad nepaisant reguliaraus tablečių naudojimo, klientas nepajunta palankaus poveikio, jis be jokių nereikalingų klausimų ir papildomų sąlygų gali grąžinti nepanaudotas pakuotes, už kurias gaus grąžinamąją išmoką.