Ingredientai

„Profolan“ veiksmingą poveikį užtikrina naujoviškas natūralių ingredientų mišinys – „Grow3“ formulė, kuri visų pirma užtikrina plaukų augimo skatinimą, bei paryškina prigimtinę jų spalvą ir vitaminai bei mineralai, kurie blokuoja dihidrotestosteroną (DHT), pagerina galvos odos kraujotaką ir stiprina plaukų maišelius.

Daugeliu klinikinių tyrimų buvo patvirtintas palankus „Profolan“ maisto papildo poveikis vyrų plaukų būklei. Net 9 iš 10 klientų patvirtino, kad jau po 3 mėnesių gydymo reguliariai naudojant preparatą jie buvo labai patenkinti pasiektais rezultatais. Pakanka tik 2 kapsulių per dieną, kad atsikratytumėte plaukų slinkimo kartą ir visiems laikams! „Profolan“ produkto veiksmingą užtikrina panaudoti natūralūs ingredientai, kurie, ką būtina pabrėžti, nesukelia jokio šalutinio poveikio. Todėl plikimo gydymas natūraliomis priemonėmis organizmui nekelia jokio pavojaus.

01

DILGĖLĖ

Didžioji dilgėlė (Urtica dioica) ir gailioji dilgėlė (Urtica urens) – tai dilgėlinių šeimos augalai. Abiejų rūšių augalų lapai platūs, dantyti ir šiek tiek panašūs į širdies formą. Žiedai, lapai, sėklos ir dilgėlių šaknys, naudojami įvairiam gydymui, nes jose yra įvairių cheminių junginių. Be kitų dalykų, dėl didelio maistinių medžiagų kiekio šis ingredientas veiksmingai lėtina plaukų slinkimą ir šį poveikį patvirtina atlikti tyrimai.

02

DIRVINIS ASIŪKLIS

Dirvinis asiūklis (Equisetum arvense) – tai daugiausiai Europoje randamas vaistinis augalas. Šis ingredientas išsiskiria dideliu maistinių medžiagų kiekiu, kurias galima naudoti įvairioms reikmėms. Tai patvirtina daugybės specialistų atliktų tyrimų Merilendo universiteto medicinos centras. Šis preparato sudėtyje esantis ingredientas garantuoja plaukų stiprinimą iš vidaus, suteikdamas plaukų maišeliams vitaminų ir daug kitų mikroelementų, būtinų bendram plaukų būklės gerinimui.

03

L-CISTEINAS

L-cisteinas – viena iš dvidešimt pagrindinių amino rūgščių, priklausančių endogeninei grupei. Būdingas L-cisteino bruožas – jo sudėtyje esančių maistinių medžiagų unikalumas. Be kita ko, jos naudojamos ląstelių maitinimui ir jų atnaujinimui. L-cisteino trūkumas – viena iš dažniausių plaukų slinkimo priežasčių. Jeigu preparate yra tinkamas L-cisteino kiekis, tada galima tikėtis, kad gydymas preparatu bus sėkmingas.

04

VITAMINAI IR MINERALAI

Preparato sudėtyje taip pat yra E ir B6 vitaminų, kurie, kaip yra nustatęs Merilendo universiteto Medicinos centras, ypatingai veiksmingai skatina plaukų augimą. Be to, mokslininkai jau devintajame dešimtmetyje iškėlė hipotezę, kad cinko ir vario elementai gali užkirsti kelią plaukų slinkimui. Atliktais tyrimais buvo įrodyta, kad cinkas ir varis slopina plaukų maišelių susitraukimą ir pagreitina jų regeneraciją.