0

Klientų nuomonės

Dėl unikalios savo sudėties „Profolan“ pakeitė daugelio žmonių gyvenimą ir padėjo jiems atsikratyti su plikimu susijusių kompleksų. Daugelis patenkintų „Profolan“ vartotojų patvirtina šio maisto papildo veiksmingumą. Susipažinkite su kai kuriais iš jų!

  • Man plaukai ėmė slinkti sulaukus vos 20 metų amžiaus. Vartojau įvairius rinkoje prieinamus preparatus - kremus ir tabletes. Nesulaukdavau jokio poveikio. Tiesą sakant, aš nustojau tikėti, kad kažkas gali man padėti, maniau čia viskuo dėta genetika, ir kad aš nieko nepešiu. Aš buvau beveik visiškai nuleidęs rankas dėl to savo nuplikimo, kai atsitiktinai man pakliuvo „Profolan“ tabletės. Šios tabletės – tikriausias stebuklas! Plaukai ilgainiui nustojo slinkę, o po maždaug 2 mėnesių vietoj nuslinkusiųjų ėmė rastis nauji plaukai. Rekomenduoju!

    Frederick Young - USA

  • Po skyrybų visiškai buvau palūžęs ir neturėjau jokio noro ko nors griebtis. Be visa ko, man ėmė slinkti plaukai. Pažįstamas žmogus man rekomendavo „Profolan“ ir ... tada į mano gyvenimą įsiveržė malonios permainos. Plaukai pradėjo augti, be to, atsikūrė natūrali jų spalva be jokių žilų sruogų! Jau keturis mėnesius lankausi sporto salėje ir sutelkiau dėmesį savo asmeniniam vystymuisi. Mano pasitikėjimas savimi ir nauja išvaizda taip pat keičia mano padėtį darbe – vakar buvau paskirtas įvadovo pareigas!

    John S. Anderson - USA

  • Mano besiplečianti plikė suteikdavo progą mano pažįstamiems draugiškai iš manęs pasišaipyti, aš mėginau į tuos dalykus pernelyg nekreipti dėmesio, tačiau man prastai sekėsi. Sulaukęs 40 metų nusprendžiau kaip nors tvarkytis tą plikimo reikalą. Pradėjau vartoti „Profolan“ tabletes ir jau praėjus pirmajam mėnesiui buvau gerokai nustebintas. Plikimas liovėsi! Per kelis ateinančius mėnesius plaukai pradėjo ataugti. Šiandien einu į kirptis, o vakare laukiu susitikimo nauja savo mergina. Galiu nuoširdžiai pasakyti, kad „Profolan“ pakeitė mano gyvenimą!

    Ross Moon - USA

0